[Rozmiar: 37068 bajtów]

Głosuj codziennie!!!

[Rozmiar: 25586 bajtów]
[Rozmiar: 1709 bajtów]
[Rozmiar: 3783 bajtów]

Zapraszamy do obejrzenia naszych filmów.

[Rozmiar: 1709 bajtów][Rozmiar: 304574 bajtów]

Oto nasze galerie, te archiwalne i aktualne.

[Rozmiar: 1709 bajtów][Rozmiar: 287507 bajtów]

Poczytaj nasze gazetki i poznaj zespół redakcyjny.

[Rozmiar: 1709 bajtów][Rozmiar: 208600 bajtów]

Subiektywna lista przebojów tworzona przez was.

[Rozmiar: 1709 bajtów][Rozmiar: 360816 bajtów]

Sport


SZKOŁA W RUCHU

Według starożytnej zasady calos cagatos dbamy nie tylko o rozwój intelektualny ale także o rozwój fizyczny. Baza sportowa w nowej szkole znacznie się poprawiła, posiadamy bioska do piłki siatkowej, koszykówki, do piłki ręcznej ze sztuczną trawą, rzutnie do pchnięcia kulą, skocznię w dal oraz liczącą sobie sto metrów bieżnię.Staramy się rozwijać sportowe zainteresowania uczniów. Mamy kilka cyklicznych imprez organizowanych w roku szkolnym. Pierwszą z nich jest Szkolna Liga Piłkarska o Puchar Dyrektora Szkoły, w której rywalizują klasowe reprezentacje w systemie jesień-zima.

Od 1 września w szkole rozpoczął działalność Uczniowski Klub Sportowy SPRINTER krórego celem jest rozwijanie sportowych zainteresowań uczniów.
Organizujemy także Grand Prix w tenisie stołowym, które jest zarazem eliminacjami do zawodów powiatowych. Staramy się też zaznaczyć swą obecność w Szkolnych Igrzyskach Sportowych: bierzemy udział w piłce nożnej, lekkiej atletyce i biegach przełajowych. Dzień Niepodległości corocznie świętujemy, biorąc udział w masowych Biegach Niepodległości organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Turku. Zajmujemy czołowe lokaty w klasyfikacji drużynowej. Jesteśmy chyba jedyną szkołą, z której startuje 70% uczniów. Przejdź do wycieczki po szkole , a zobaczysz nasze boiska. Jak prawidłowo biegać!!

Gimnazjum w Słodkowie
Słodków 21b
62-700 Turek
tel.632207632
[Rozmiar: 213549 bajtów]

Strona została stworzona przez Roberta Rosiaka , nauczyciela naszego gimnazjum. W redagowaniu strony pomagają członkowie kółka dziennikarskiego. Strona została napisana w języku XHTML z dodatkiem stylów css oraz skryptów javascript oraz jQuery. Wyświetla się poprawnie we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych. Przeszła poprawną walidację tzn. nie ma żadnych błędów w kodzie.

Informacje o stronie

statystyka statystyki