• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego oraz Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych

Z mistrzostw powiatu, które odbyły się we Władysławowie wszyscy wrócili z medalami. I miejsca zajęły dziewczęta w kategorii klasy czwarte i młodsi, dziewczęta klasy piąte i szóste oraz dziewczęta z klas VII, VIII i III gim. Zajęcie pierwszych miejsc dało naszym drużynom awans na zawody wojewódzkie. Chłopcy w kategorii klas czwartych i młodsi zajęli III miejsce. Na takim samym stopniu podium stanęli chłopcy z klas piątych i szóstych.

Na finale wojewódzkim dziewczęta najmłodsze zajęły IV miejsce, a dziewczynki starsze i najstarsze zajęły VI miejsca.

Wszystkim serdecznie gratulujemy osiągniętych sukcesów.

Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Reprezentacja naszej szkoły (klasy szóste i młodsi) zajęła szóste miejsce w finałowym turnieju wojewódzkim w piłce ręcznej. Turniej odbył się 6 i 7 maja we Wągrowcu. Dziewczęta dzielnie walczyły, zdobywając bezcenne doświadczenie. Osiągnięcie szóstego miejsce uważamy za wielki sukces naszej szkoły. Nigdy dotąd nie udało nam się nic podobnego osiągnąć.

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego i Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym

Mistrzostwa powiatu odbyły się w Przykonie. Dziewczęta zajęły pierwsze miejsce a chłopcy drugie. Zajęte miejsca dały nam awans na zawody rejonowe.

Na zawodach rejonowych, które odbyły się w Słupcy, nasze dziewczęta potwierdziły swoją dominację i zajęły I miejsce, jednocześnie awansując do finału wojewódzkiego. Chłopcy na tych samych zawodach zajęli VI miejsce.