• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

Jak co roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji "SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA 2014”. W tym roku szkolnym hasło przewodnie brzmi „Turysto! Szanuj środowisko”. W dniu 7 października uczniowie klas IVA i VIB pod opieką p. Magdaleny Żyły i p. Jolanty  Tarnas sprzątali las w okolicach naszej szkoły, w Imiełkowie. Oprócz sprzątania, odbyło się spotkanie z leśniczym, który porozmawiał z nami o konieczności wyrabiania nawyku dbania o nasze otoczenie. Usłyszeliśmy również kilka zasad prawidłowego rozpoznawania i zbierania grzybów. Ta wiedza przyda się nam w praktyce.