• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 2.12.2016r. naszą szkołę odwiedziła bardzo energiczna osoba, licencjonowana instruktorka Zumby Weronika Rusek. W ramach promocji czytelnictwa pani Weronika przeczytała dzieciom opowiadania z książki „Cukierku, Ty łobuzie!”. Opowiedziała o swojej pasji i o tym jak dzieli się nią z innymi. Uczestnicy dowiedzieli się skąd wywodzi się Zumba i kto jest jej prekursorem. Później uczestnicy spotkania zeszli na salę gimnastyczną gdzie przy latynoskich rytmach pani Weronika prowadziła uczestników, którzy w pocie czoła zmagali się z Zumbą, świetnie się przy tym bawiąc. To było nowe doświadczenie dla naszych uczniów i ogromny zastrzyk energii od pani Weroniki.