• gimn.jpg
  • szkola.jpg

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Słodkowie

62-700 Turek ul. Słodków 21

tel. 63 2207632

fax. 63 2784533

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 14 marca 2019r. (czwartek) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Grzymiszewie odbyły się XIV Powiatowe Prezentacje Sceniczne "The School Stage", w których udział wzięli nasi uczniowie pod opieką Pani Anny Lewandowskiej-Robak. Największe owacje publiczności  i I miejsce zdobyła scenka pt. "Superman and the psychiatrist" w wykonaniu uczniów klas 6 b i 6 a w składzie: Maja Janiak, Julia Sobczak, Stefan Ochocki, Szymon Świerczyński, Filip Kotoński, Tobiasz Pakuła, Wiktoria Kaźmierczak. 
Po niezwykle długich obradach szanowne jury postanowiło wyróżnić kilka wybitnych telentów. Doceniony  nagrodą indywidualną za nienaganny język angielski oraz wspaniałą kreację aktorską został Stefan Ochocki, wybitnie wcielający się w rolę Supermana oraz Szymon Świerczyński za doskonale zinterpretowaną postać Pana Wilkins'a.
Starsi uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słodkowie nie pozostali daleko w tyle. Scenka pt. "The travel agency" zajęła II miejsce. Bezapelacyjnie niezwykłą poprawnością wymowy anglojęzycznych słów i zwrotów oraz kunsztem aktorskim wyróżniła się pracownica biura podróży, w której rolę wcieliła się Justyna Calak z klasy 3 d gimnazjum. Partnerowali jej gimnazjaliści z klasy 3 a w składzie: Martyna Kowalec i Sebastian Goździk. Nad przebiegiem, wyborem skeczów, interpretacją i poprawnością wymowy czuwała Anna Lewandowska-Robak.